TUNNUSTUSSÜNDMUS "Mina märkan"

Loomise kuupäev 02.04.2024

27. märtsil osalesid Näpi Kooli 10 tublit noort  Rakvere Valla Noortevolikogu korraldatud tunnustussündmusel "Mina märkan".Rakvere valla koolides valisid  kaasõpilased oma koolipere hulgast välja tublimaid koolikaaslaseid peamiselt abivalmiduse, julguse, ideede genereerimise, teiste eest seismise ja sportliku entusiasmi eest.
AITÄH, Karl - Eerik Pendonen, Kevin Lillepuu, Kadri Pugovkin, Angelika Väli, Kristjan Küttim, Merilin Kongi, Viktor Skripitsõn, Roland Pärn, Risto Aav ja Rebeka Gepner, et olete koolikaaslaste jaoks alati olemas!
Huvipakkuvad olid  Rakvere valla koolide vilistlaste edulood. Teemadeks olid nii kooli stress ja kuidas sellega toime tulla kui ka vinge õppeaasta välismaal.
Muusikalise vahepala ajal küttis südamed soojaks Rakvere Riigigümnaasiumi tüdrukute bänd "Kuueraudne". Oli väga lahe atmosfäär! Aitäh! Lisaks täname maitsvate ampsude ja magusa tordi eest!
AITÄH,  Rakvere Valla Noorte volikogu, rõõmsa ja inspireeriva tunnustussündmuse korraldamise eest!

Viimati muudetud 02.04.2024.