Õppekäik loomaaeda

Loomise kuupäev 05.11.2018

31. oktoobril käisid meie kooli algklasside õpilased KIK projekti raames Tallinna loomaaias. Enne sõitu tuletasime piltide abil meelde loomaaias elavaid loomi ja ennustasime, keda võime puurides näha. Sel päeval oli üsna jahe ja pilvine ilm. Kartsime, et kõik loomad on pugenud siseruumidesse peitu. Loomaaias võtsid meid vastu toredad giidid, kes viisid meid ringkäigule. Laste suureks üllatuseks olid paljud loomad vaatamata jahedale ilmale vapralt õues. Saime uudistada elevanti, kes katsus jõudu suure puupakuga, vaatasime tiigrit ja lõvi, kes parasjagu lõunatasid. Palju elevust tekitas troopikamajas olev väike hai, kes magas selili akvaariumi põhjas. Laste vaieldamatuteks lemmikuteks olid jääkarud, keda sai imetleda maismaal ja basseinis möllamas. Täname Sagadi Looduskooli ja õpetaja Ly Kivistikku, kes aitasid korraldada seda toredat päeva.

õp Leelo Veski

Viimati muudetud 06.11.2018.