Imetlusväärne medalisaak maailmamängudelt

Loomise kuupäev 25.03.2019

Ajavahemikul 14.- 21.03.2019 toimusid Araabia Ühendemiraatide kahes linnas Abu Dhabis ja Dubais Eriolümpia suvised maailmamängud.

Eesti esindusse kuulusid kolm Vaeküla kooli õpilast, Vallo Saar, Annika Hochstätter ja Vika Tsajun. Lisaks eelpool nimetatud kolmele õpilasele osales korvpallikoondise koosseisus meie kooli vilistlane Hanti Sep.

Vika ja Annika võistlesid judos ja Vallo kergejõustikus.

Vika ja Annika pidasid mõlemad maha neli matsi, Vika võitis kõik neli matsi ja tasuks kuldne medal. Annika kaotas neljast ühe ja tasuks hõbemedal. Vika kõige raskem mats oli finaalmats, kus käis kibe maadlemine kasahhi tüdrukuga ja lõpuks Kasahhitar lihtsalt väsis nin tegi eksimuse, mille meie tüdruk ära kasutas ja ipponiga võitis. Annika raskeim mats oli sakslasega ja kahjuks pidi seal meie tüdruk alla andma. Vallo heitis kuuli 9.27m ja hüppas kaugust 4.36m, tasudeks vastavalt hõbemedal ja 4. koht. Lisaks oli Vallo ankrumees Eesti koondise 4x 100 teatevõistkonnas, tasuks 5. koht.

Hanti Sep koos Eesti koondisega alistasid finaalis korealased ja said kuldmedalid, kusjuures eelnevalt olid nad korealastelt tappa saanud.

Õp.Andres

Õnnesoovid edukate võistlustulemuste eest!

Sportlaste tagasitulekust ja esimestest emotsioonidest leiate ülevaate Reporteri ja Ringvaate saatelõikudest:

Vajuta siia Reporterlink opens on new pageRingvaadelink opens on new page

Viimati muudetud 28.03.2019.