Koolimaja tööajad suvevaheajal
25.- 26. juuni on koolimaja avatud 9.00 - 13.00
29. juuni - 2. august on koolimaja suletud.
3. august - 19. august on kantselei avatud esmaspäevast neljapäevani kella 9.00 - 13.00
Teksti suuruse valimisel muutub see automaatselt
Reavahe valimisel muutub see automaatselt
Kontrastsuse valimisel muutub see automaatselt
25.- 26. juuni on koolimaja avatud 9.00 - 13.00
29. juuni - 2. august on koolimaja suletud.
3. august - 19. august on kantselei avatud esmaspäevast neljapäevani kella 9.00 - 13.00
6.–10. aprill kutsume kogu kooliperet märkama, hoolima ja tegema head!
ESMASPÄEV – Kiituskaardid
Ütle midagi head ja jaga rõõmu
TEISIPÄEV – Koostöövahetunnid
Mängime koos ja hoiame üksteist
KOLMAPÄEV – Hoolivuse sümbol
Loome koos midagi tähenduslikku
NELJAPÄEV – Lemmikloomapäev
Sõbrad ka meie lemmikutele
REEDE – Õpiringid
Õpime ja avastame koos
KOGU NÄDAL
24.03 toimus Tondi Koolis 2. matemaatikaolümpiaad põhikooli lihtsustatud riikliku õppekava õpilastele. Näpi Kooli õpilane Kelly Ziukson saavutas olümpiaadil tubli 3. koha.
Palju õnne Kellyle ja tema juhendajatele kogu koolipere poolt!
19. märtsil toimus Rakveres Eriolümpia Eesti Ühenduse tänuüritus, kus heideti pilk tagasi 2025. aastale. Pidulikul sündmusel tehti kokkuvõtteid möödunud hooajast ning tunnustati silmapaistvaid sportlasi ja juhendajaid.
Näpi Koolist pälvisid tunnustuse 8. klassi õpilane Kerli Väli ja 9. klassi õpilane Janno-Martin Taalkis.
Fotol on ka kehalise kasvatuse õpetaja ning meie kooli noorte juhendaja Eriolümpia Eesti ühenduse sporditegevuses Andres Lillemägi ja direktor Egle Neuhaus.