Uudised

Päkapikumaa Sõmerul 14.-16.12 2018.a 17. jaanuar maiak


14.-16. detsembrini oli Sõmeru värskelt renoveeritud noorte looduse- ja tehnikamajas avatud päkapikumaa. Meie kooli algklasside õpilase külastasid seda reedel, koolipäeva lõpus. Maja oli soe, valge ja täis mõnusat küpsetamise lõhna. Vahvad päkapikud askeldasid kõikjal ringi. Lastele loeti ette jõulujuttu, näidati vahvaid jänkusid ja lasti kõigil oma osavust demonstreerida. Soovijad said meisterdada ja valmistada jõulukaarti. Kõiki külalisi võttis vastu jõuluvana, kellele lapsed lugesid luuletusi, mille eest jõuluvana kommi pakkus.

õp Leelo Veski

14.-16. detsembrini oli Sõmeru värskelt renoveeritud noorte looduse- ja tehnikamajas avatud päkapikumaa. Meie kooli algklasside õpilase külastasid seda reedel, koolipäeva lõpus. Maja oli soe, valge ja täis mõnusat küpsetamise lõhna. Vahvad päkapikud askeldasid kõikjal ringi. Lastele loeti ette jõulujuttu, näidati vahvaid jänkusid ja lasti kõigil oma osavust demonstreerida. Soovijad said meisterdada ja valmistada jõulukaarti. Kõiki külalisi võttis vastu jõuluvana, kellele lapsed lugesid luuletusi, mille eest jõuluvana kommi pakkus.

õp Leelo Veski