KOOLIGA TUTVUMISE PÄEV

Loomise kuupäev 20.03.2023

Kolmapäeval, 15. märtsil oli Lääne - Virumaa kohalike omavalitsuste esindajatel ja haridusasutuste töötajatel võimalus tutvuda meie kooliga. Külalisi kogunes pisut üle kolmekümne.Õpilased olid valmistanud külalistele singipirukaid ja õunakooki. Hommikukohvi kõrvale oli võimalus vaadata videoklippe kooli ühisüritustest. Väikese tervitusega astusid üles 3. klassi laulupoiss Keiro ja 7. klassi noored tantsisid.  Külalised said vaadata videoklippe teemal „MINU KOOL“, mille õpilased ja õpetajad olid klasside kaupa valmistanud Eesti Vabariigi 105. sünnipäevaks. Õppejuht Juta Valvik ja eripedagoog Ave Ojasalu andsid ülevaate koolist, seejärel tutvuti hoonetega, kus kool tegutseb. Päeva põnevaimaks osaks oli kindlasti koolitundide külastamine.

Tore oli näha külaliste rõõmsaid pilke ja naeratusi. „Aitäh, et teete nii tänuväärset tööd“, sõnas üks külaline. „Aitäh, sain tagasi usu õpetamisse,“ sõnas teine külaline.

Koolipere tänab külalisi suure huvi ja positiivse tagasiside eest! Oleme huvilistele alati avatud!

Rohkem pilte näed galeriistlink opens on new page

Viimati muudetud 20.03.2023.